×
Wyszukaj w serwisie
×

Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 2 w Lewinie Brzeskim

   Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas Pikniku Rodzinnego 25 maja w Przedszkolu Publicznym Nr 2 w Lewinie Brzeskim. 

           Piknik od wielu już lat wpisał się w kalendarz imprez naszego przedszkola.   W tym roku dodatkowo zbiegł się z obchodami Dnia Matki oraz Międzynarodowego Dnia Rodzin ustanowionego przez Organizację Narodów Zjednoczonych, który przypada na dzień 15 maja.

      Część oficjalną rozpoczęły występy przedszkolaków w programie artystycznym  pt.: „Mojej Kochanej Mamusi”, a po nich przed zgromadzoną publicznością wystąpiła nasza absolwentka -  Amelka Tarnawa w koncercie muzycznym. Amelka zagrała trzy utwory na akordeonie, czym zachwyciła zgromadzoną na placu przedszkolnym publiczność. 

        Po części artystycznej dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez  nauczycieli i pracowników przedszkola, m.in. konkurs plastyczny pt.: „Moja Rodzina”, gra planszowa „Dbam o środowisko”. Była kawa, ciasto i pyszne przekąski dla dzieci. Gry i zabawy dla dzieci i rodziców prowadził pirat Mirek, który fantastycznie zabawiał wszystkich zgromadzonych na pikniku. Rodzice chętnie uczestniczyli w zabawach, czym sprawili ogromną radość swoim pociechom.

          Niedziela minęła wszystkim w radosnej, rodzinnej atmosferze, a nasz Piknik dał wszystkim członkom rodziny możliwość wspólnego spędzenia czasu, wspólnej zabawy i wytchnienia w codziennym, pospiesznym  życiu. 

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Sponsorom, którzy wsparli organizację Pikniku oraz Dyrektorowi Domu Kultury za wypożyczenie sprzętu ogrodowego.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców PP nr 2 w Lewinie Brzeskim