×
Wyszukaj w serwisie
×

„WAKACJE Z NATURĄ 2014” w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna przygotowuje zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Organizujemy dwa tygodniowe turnusy: od 30 czerwca do 4 lipca 2014r. i od 7 do 11 lipca 2014r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z wakacji w Świetlicy skorzysta osiemdziesiąt osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia wakacyjne organizowane są pod hasłem „Wakacje z naturą”. W ramach zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim dzieci będą brały udział w zajęciach plastycznych, sportowych, tanecznych, komputerowych, karaoke, także przygotowane będą dla dzieci kolorowanki, zagadki oraz zadania dostosowane do tematyki dnia.  

Zgodnie z tematyką wakacji każdego dnia dzieci będą zapoznawały się z wiedzą  przyrodniczą i ekologiczną. Dla dzieci zorganizujemy dwie wycieczki edukacyjo-rekreacyjne. Na pierwszą wycieczkę pojedziemy do ZOO do Opola, natomiast na drugą do Nadleśnictwa Świdnica, gdzie dzieci będą miały zajęcia laboratoryjne z mikroskopem, odwiedzą grotę nietoperza. To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie wakacji w świetlicy !!! Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Koszt ponoszony przez rodziców to 30 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

ZAPISY DZIECI: tel. 77 4 128 972 w godz. od 9.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku, do wyczerpania miejsc.

 

Plan na pierwszy i drugi turnus:

DOCturnus I.doc

DOCturnus II.doc

Serdecznie zapraszam.

Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy