×
Wyszukaj w serwisie
×

„Holiday adventure” w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim

Małymi krokami zbliża się koniec roku szkolnego i początek wakacyjnych wyjazdów. Uczestnicy projektu FunEnglish w bibliotece w dniu 11 czerwca 2014 r. mieli okazję zasmakować wakacji biorąc udział w kwartalnym spotkaniu, podczas którego „odwiedzili” cztery anglojęzyczne kraje.

Spotkanie rozpoczęło się od miłej niespodzianki dla trzech kursantów, którym po ponad dwóch latach zabawy językiem angielskim przed ekranem komputerowego monitora udało się kurs ukończyć. Za wytrwałość i systematyczność w uczęszczaniu na zajęcia uczestnicy otrzymali imienne certyfikaty z miłym załącznikiem w postaci materiałów do dalszej nauki i zabawy językiem angielskim. W tym miejscu pragniemy serdecznie pogratulować Filipowi, Klaudii i Darii oraz wyrazić nadzieję, że lekcje w bibliotece poszerzyły ich wiedzę z języka obcego i zachęciły do rozwijania swoich umiejętności.

Mega gra planszowa, która rozpoczęła dziecięcą wycieczkę po anglojęzycznych krajach, pozwoliła naszym uczestnikom przeżyć kilka niezwykłych wakacyjnych przygód. Będąc w Australii dzieci zwiedziły, na przykład, aborygeńską wioskę, w Irlandii mogły między innymi pograć w golfa, w Stanach Zjednoczonych brały udział w castingu do roli w hollywoodzkim filmie akcji, a w Wielkiej Brytanii mieli okazję oddać cześć angielskiej królowej. Pulę zdobytych punktów za ukończenie gry planszowej dzieci mogły powiększyć biorąc udział w kwizie wiedzy o zwiedzanych krajach. Zwyciężczynie naszych rozgrywek spotkał zaszczyt poczęstowania swoich kolegów i koleżanek typowym amerykańskim deserem – pysznym plackiem z jabłkami, który to poczęstunek zakończył kolejny rok szkolny z FunEnglish w bibliotece.

funenglish.jpeg

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się angielskiego.

"FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.

Program realizowany jest wspólnie przez FunEnglish.pl oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.