×
Wyszukaj w serwisie
×

Przystąp jako partner do programu "Opolska Karta Rodziny i Seniora"

Drodzy przedsiębiorcy z terenu Gminy Lewin Brzeski!

   Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie programu „Opolskiej Karty Rodziny i Seniora”, realizowanego we współpracy Gminy Lewin Brzeski z województwem opolskim i włączenie się do niego w celu zaoferowania zniżek dla posiadaczy „Opolskiej Karty Rodziny i Seniora„ na świadczone przez Państwa usługi.

   Deklarując przystąpienie do programu, zyskają Państwo miano instytucji prorodzinnej. Jako partner, mogą Państwo określić w deklaracji, czy będziecie stosować zniżki, ulgi i rabaty dla mieszkańców całego województwa opolskiego, czy tylko dla mieszkańców gminy Lewin Brzeski.

   Mają Państwo również prawo umieszczać informacje na temat udzielanych zniżek, określonych w umowie, we własnych materiałach promocyjno – reklamowych, a także w miejscach prowadzenia działalności. Tym samym będziecie Państwo mogli używać (na stronie internetowej, na witrynach sklepowych) znaku Opolska Karta Rodziny i Seniora, szczycąc się prorodzinną marką.

    Dodatkowym atutem przyłączenia się do programu będzie promocja Państwa działalności poprzez zamieszczenie na stronie ssd.opolskie.pl i www.lewin-brzeski.pl informacji o firmie wraz z linkiem do portalu internetowego.

Z poważaniem,

Burmistrz Lewin Brzeskiego

Artur Kotara

Aby przystąpić, jako partner do w/w programu należy wypełnić załączoną deklarację 

http://www.ssd.opolskie.pl/data/other/deklaracja_dla__przedsiebiorcow.pdf

A następnie zarejestrować się na portalu http://www.ssd.opolskie.pl/page/220,rejestracja-nowego-partnera.html

Deklarację można również otrzymać w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim w pokoju nr 4 (ratusz).

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 774246636.