×
Wyszukaj w serwisie
×

Rozstrzygnięcie konkursu "Nasze strachy na wróble-piłkarz"

    Dnia 29 i 30 czerwca 2014 roku odbywały się w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie Europejskie Targi Innowacji i Przedsiębiorczości  oraz  Święto  Powiatu Brzeskiego. Jak co roku była to również okazja do spotkania się młodzieży na Wojewódzkim Zlocie Klubów 4 H.

Dzieci z Klubu 4 H „Łosiowiacy” działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Łosiowie brały udział  w  konkursie „ Nasze strachy na wróble  piłkarz” Konkurs polegał na wykonaniu przez dzieci pod opieką lidera klubu stracha na wróble, który jest podobny do wybranego piłkarza z całego świata. Taki temat pracy związany był z odbywającymi się mistrzostwami świata w piłce nożnej  i jest okazją do zainteresowania młodzieży sportem i przybliżenia sylwetek sportowców zwiedzającym targi. Dzieci bardzo się starały, poświęciły dużo pracy i czasu aby ich strach  wypadł jak najlepiej Lionel Messi, bo tego piłkarza przedstawiała  wykonana przez klub kukła, zajął tym razem II miejsce.

Dzieci z Łosiowskiej podstawówki chętnie uczestniczą w różnych wydarzeniach i uroczystościach w swoim środowisku zdobywając laury w konkursach i prezentując się na scenie.(TR)

DSC02014.jpeg