×
Wyszukaj w serwisie
×

Dobra informacja dla przedsiębiorców i pracodawców

Burmistrz Lewina Brzeskiego zawiadamia przedsiębiorców i pracodawców z terenu gminy, że Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu pozyskał dodatkowe środki finansowe, które może skierować do konkretnych przedsiębiorców jako pomoc pracodawcom w tworzeniu nowych miejsc pracy lub innych form wsparcia w tym zakresie.

W sprawie pomocy pracodawcom z terenu gminy Lewin Brzeski Burmistrz, Pan Artur Kotara, spotkał się z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu, Panem Zbigniewem Kłaczkiem. Dyrektor PUP w Brzegu wyraził gotowość indywidualnych rozmów z pracodawcami w celu ustalenia konkretnych działań wspierających zatrudnianie pracowników, w tym podnoszenie lub dostosowywanie do potrzeb firmy kwalifikacji już zatrudnionych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Dyrektorem celem uzyskania szczegółowych informacji o możliwościach pomocy ze strony Powiatowego Urzędu Pracy oraz ustalenia terminu indywidualnych rozmów w tych sprawach.

Kontakt telefoniczny z Dyrektorem możliwy będzie w dniach od 21 do 29 sierpnia 2014 roku, w godzinach od 11.00 do 15.00, pod numerem 77 444 13 90, wewnętrzny 124.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości uzyskania wsparcia mogącego mieć istotny wpływ na poprawę kondycji Państwa firmy.