×
Wyszukaj w serwisie
×

35 lat pracy zawodowej...

   35 lat pracy zawodowej – taki wyjątkowy Jubileusz obchodził w piątek Pan Tadeusz Tadla – Dyrektor Miejsko–Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim. Z tej okazji burmistrz Lewina Brzeskiego – Pan Artur Kotara złożył Jubilatowi gratulacje i wyrazy uznania.

”Proszę przyjąć podziękowania za osobiste zaangażowanie, sumienność i rzetelność w codziennej pracy, a także życzenia wytrwałości i nieprzemijającego poczucia dobrze spełnionego obowiązku”- mówił Burmistrz wręczając Panu Tadeuszowi kwiaty oraz nagrodę jubileuszową.

1.jpeg

    Tadeusz Tadla został powołany na stanowisko dyrektora Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim dnia 02.10.1989 roku przez ówczesnego Burmistrza Lewina Brzeskiego.

Od pierwszych dni powołania wykazuje się szczególnym zaangażowaniem w działalność merytoryczną Domu Kultury, jak też w rozwój bazy technicznej i specjalistycznej placówki.

Z jego inicjatywy Dom Kultury realizuje tak znamienne przedsięwzięcia kulturalne jak:

•             Ogólnopolski Plener Malarski

•             Biesiady Kresowiaków

•             Wojewódzki Przegląd Zespołów Kolędniczych Województwa Opolskiego „Herody”

Z inicjatywy Pana Tadeusza podejmowanych jest również wiele zadań kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych.

Jubilatowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych, pięknych uroczystości w lewińskim urzędzie gminy.

Życzymy również wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby, spełnienia planów, szczęścia w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności.