Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Niepowtarzalna okazja do głębokiej refleksji duchowej

W imieniu ks. Proboszcza zapraszamy mieszkańców naszej gminy na wystawę pamiątek Świętego Jana Pawła II. Już wczoraj w godzinach wieczornych do Lewina Brzeskiego przybyło Mobilne Muzeum pamiątek po naszym wspaniałym rodaku – Świętym Janie Pawle II. Mobilne Muzeum zostało utworzone przez Centrum Jana Pawła II aby umożliwić jak największej rzeszy Polaków osobisty kontakt z pamiątkami, dziś już relikwiami, po wyniesionym na ołtarze Świętym Janie Pawle II.  W muzeum można obejrzeć zdjęcia i filmy o Karolu Wojtyle oraz osobiste pamiątki Ojca Świętego.

Niestety ta wyjątkowa wystawa gościła będzie w naszej parafii tylko w dniu dzisiejszym – 12 września 2014 roku. Od godziny 9.00 do 13.00 Muzeum zwiedzają nasi najmłodsi – uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. W godzinach od 14.00 do 18.00 zbiory muzealne będą mogli oglądać pozostali mieszkańcy naszej gminy.

Jak zapewniają osoby, które miały już możliwość odwiedzenia wystawy, wizyta w pozornie skromnym muzeum, jest wspaniałą okazją do głębokiej refleksji duchowej, nad wielkim Darem jakim dla narodu polskiego był i jest Święty Jan Paweł II.