×
Wyszukaj w serwisie
×

Rodzinna sobota w Krasiejowie

    27 września 2014 roku (w sobotę) dzieci uczęszczające na zajęcia popołudniowe w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim  pojechały na rodzinną wycieczkę do Dino Parku w Krasiejowie.

Wraz z dziećmi pojechali ich bliscy – rodzice, rodzeństwo oraz dalsza rodzina.  Założeniem wyjazdu była bowiem integracja oraz miłe spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych.

Dzieci i ich rodziny (około 80 osób) w dwóch grupach z przewodnikami zwiedzały Dino Park, zaczynając od tunelu czasu aż po oceanarium oraz kino 5D. Zwłaszcza dwie ostatnie atrakcje wzbudziły sporo emocji i to nie tylko wśród najmłodszych J Nie obyło się bez łez podczas podróży wagonikiem po starej kopalni złota (kino 5D) oraz w trakcie zwiedzania oceanarium, gdzie atakował nas prehistoryczny rekin.

Po pełnej wrażeń podróży w czasy dinozaurów, przyszedł czas na odpoczynek i zabawę w parku rozrywki – ulubionym miejscu dzieci.

Dzień w Krasiejowie minął nam szybko i przyjemnie. Pogoda, która rano była niepewna – z godziny na godzinę stawała się coraz piękniejsza: było ciepło i słonecznie. Rodzinny wyjazd okazał się w pełni udany. Dzieci miały rodziców tylko dla siebie, a rodzice zamiast sobotniego sprzątania – mieli czas na odpoczynek, relaks  i cieszenie się swoimi pociechami. A sprzątanie nie zając – nie ucieknie! :-)

Realizacja przez Świetlicę Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim

zadania publicznego „Świetlicowa Rodzina to zgrana drużyna”

w konkursie  Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Świetlica – Dzieci – Praca”

na rzecz wsparcia dziecka   i rodziny w gminie, przy wkładzie własnym Gminy Lewin Brzeski.

 

Bronisława Nazarko