×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie dla przedsiębiorców

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach cyklu spotkań informacyjnych nt. możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.
 

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2014 r. o godz. 10.00 w siedzibie Opolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości”, ul. Damrota 4 w Opolu (III piętro).


Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców działających na terenie województwa opolskiego, zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na rozwój firmy w formie preferencyjnych pożyczek i poręczeń (dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw), udzielanych w ramach Regionalnego Programu Województwa Opolskiego na lata 2007-2013. Dodatkowo przedstawione zostaną informacje nt. działalności Instytucji Otoczenia Biznesu w województwie opolskim oraz nt. usług oferowanych przez Sieć PIFE.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: [LINK]

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu pod numerem telefonu: 77/44-04-720,721,722lub adresem e-mail: