×
Wyszukaj w serwisie
×

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

Z okazji Mikołajek, 6 grudnia 2014 roku,  dzieci ze Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim pojechały razem ze swoimi rodzinami do kina Helios w Opolu na bajkę „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”.

Animowana historia z głównymi bohaterami najbardziej znanych bajek i baśni, oczarowała zarówno młodszych, jak i starszych, przyprawiając nas o sporo śmiechu i łez. Tak, tak – były również wzruszające momenty:)

Bajka podobała się tym bardziej, że była wyświetlona w 3D.  Dzięki temu mogliśmy niemalże przenieść się do baśniowego świata pełnego krasnoludków, księżniczek, smoków oraz innych magicznych postaci. Teraz wiemy już na pewno, że krasnali ród jest odważny, ciekawy świata i bardzo pomysłowy. Świadczy o tym obejrzana w kinie bajka oraz spektakl „Trzy wesołe krasnoludki”, na którym – jak już pisaliśmy – byliśmy we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol. I jak tu nie wierzyć w krasnoludki? :)

Krasnolodkow.jpeg

Wyjazd do kina był ostatnią z czterech wycieczek rodzinnych, jakie odbyły się podczas realizacji projektu „Świetlicowa Rodzina to zgrana drużyna”. Przed nami czas podsumowań czyli uroczyste zakończenie projektu, które odbędzie się 12 grudnia 2014 roku (w piątek) o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Lewinie Brzeskim. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Bronisława Nazarko

 

Realizacja przez Świetlicę Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim

zadania publicznego „Świetlicowa Rodzina to zgrana drużyna”

w konkursie  Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Świetlica – Dzieci – Praca”

na rzecz wsparcia dziecka  i rodziny w gminie, przy wkładzie własnym Gminy Lewin Brzeski.