×
Wyszukaj w serwisie
×

,,Bliżej historii, bliżej tradycji”

 21 grudnia 2014r w pomieszczeniach żłobka ,,Mały Staś” odbyło się uroczyste zakończenie projektu realizowanego przez Fundację ,,FELIX” ,,Bliżej historii, bliżej tradycji” połączone ze spotkaniem Wigilijnym.

ba 560.jpeg

ba 561.jpeg

W trakcie spotkania zaprezentowane zostało przez uczestników zajęć przedstawienie Jasełkowe, które wprawiło wszystkich w świąteczny miły nastrój. Zachwyciły nas nie tylko przechadzające się wśród gości aniołki, ale wszyscy aktorzy wcielający się w przedstawiane przez siebie postacie.

ba 541.jpeg

Zaproszeni goście na prezentowanej wystawie, mogli podziwiać ozdoby wykonane przez uczestników Kreatywnych Warsztatów Rękodzielniczych.
W trakcie spotkania wspólnie śpiewaliśmy kolędy, a na zakończenie wszyscy obdarowani zostali życzeniami zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt.

ba 459.jpeg

Operacja finansowana jest  ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 413 ,,Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”