×
Wyszukaj w serwisie
×

Karnawał w Krainie Lodu

       Karnawał to czas zabaw, maskarad i wielkich balów. Trwa  od święta Trzech Króli  do Środy Popielcowej. Króluje wtedy muzyka i taniec. Tańczyć lubią wszyscy, od maluchów po osoby starsze. W czasie zabaw ludzie często występują w zdobionych, kolorowych kostiumach.

6.jpeg 

     W Publicznej Szkole Podstawowej w Lewinie Brzeskim zabawa karnawałowa dla klas 1-3 odbyła się 6 lutego br. Wtedy to wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami bawili się na sali gimnastycznej zamienionej na Krainę Lodu, gdyż właśnie ta kraina była motywem przewodnim balu. W rytm melodii z bajki ,,Kraina lodu’’ pląsały królewny, bałwanki, Elzy, Anny i inne postaci bajkowe. W czasie balu odbyły się również konkursy zręcznościowe związane z tematyką zimową.

15.jpeg 
14.jpeg 
            Zabawę prowadziły panie: Jolanta Dąbek i Urszula Iżewska. O oprawę muzyczną zadbał  pan Andrzej Iżewski - ,, Igła”, któremu serdecznie dziękujemy.

13.jpeg 

       Wszyscy bawili się świetnie, czas minął szybko i szkoda było iść do domu, ale wszystko, co dobre, szybko się kończy. Z niecierpliwością czekamy na następny bal karnawałowy – za rok.

                                                                                                             Urszula Iżewska

Prezentacja klas:

3.jpeg 

4.jpeg 

5.jpeg 

7.jpeg 

8.jpeg 

12.jpeg 

11.jpeg 

10.jpeg 

9.jpeg 

2.jpeg 

1.jpeg