×
Wyszukaj w serwisie
×

Dobre występy młodych tenisistów z Łosiowa

07 marca w Niemodlinie odbył się Finałowy Turniej Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Prezesa OZTS w Opolu. Aby wystartować w finale trzeba było zająć miejsce w pierwszej szesnastce  po czterech turniejach eliminacyjnych. Eliminacje były rozgrywane od października do marca w Niemodlinie, Chocianowicach i 2 razy w Zawadzkim. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowie, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli 3 miejsce. Wyniki indywidualne:

Dziewczęta klasy 4 i młodsze – Karolina Antoszczyszyn 12 miejsce

Dziewczęta klasy 5-6 -  Klaudia Świderska -  5 miejsce

Chłopcy klasy 4 i młodsi – Tymoteusz Kulczycki – 9 miejsce

Chłopcy klasy 5-6:

Dominik Chyrzyński – 5 miejsce

Sebastian Dudek – 6 miejsce

Radosław Chruń – 15 miejsce

Gimnazjum – Zuzanna Antoszczyszyn – 15 miejsce, Nicola Świderska 16.

Warto również przypomnieć, że siedmioro uczniów z  PSP w Łosiowa i trzech z Gimnazjum w Łosiowie reprezentowało powiat brzeski na Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym SZS, a najlepiej zaprezentowali się w nich Dominik Chyrzyński – 4 miejsce i Sebastian Dudek – 7 miejsce.

Zawodników z Łosiowa czeka jeszcze start w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym, które odbędą się 25 marca w PSP nr 3 w Brzegu. W zawodach tych wystartują zarówno dziewczęta i chłopcy z PSP w  Łosiowie, a także chłopcy z Gimnazjum w Łosiowie.