×
Wyszukaj w serwisie
×

ŚNIADANIE WIELKANOCNE W ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

2 kwietnia 2015 roku (czwartek) w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne dla dzieci i pracowników placówki z udziałem zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Lewina Brzeskiego - Pan Artur Kotara, Skarbnik Gminy - Pani Urszula Smolińska, Sekretarz -  Pani Barbara Chyża, Przewodniczący Rady Miejskiej -  Pan Waldemar Włodek oraz Ksiądz Wikary -  Tomasz Backer.

Po modlitwie poprowadzonej przez Księdza Tomasza, Dyrektor Świetlicy – Pani Renata Pietruńko oraz goście złożyli wszystkim zebranym zdrowych, spokojnych Świąt.

Część oficjalna zakończyła się i zasiedliśmy do suto zastawionego wielkanocnego stołu, na którym pojawiły się tradycyjnie: żurek z jajkiem i białą kiełbasą, jajka w majonezie, wędliny, sałatki oraz ciasta, poświęcone wcześniej przez Księdza Tomasza. Mniam… Każdy wśród tylu smakołyków znalazł coś dla siebie.

Wszyscy lubimy nasze świetlicowe biesiadowanie, więc z żalem rozchodziliśmy się do domów, gdzie czekały na nas przedświąteczne porządki, pieczenie, gotowanie i inne domowe obowiązki.

Bronisława Nazarko