×
Wyszukaj w serwisie
×

Przedszkolaki górą!

W dniu 22 maja Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara wraz z Zastępcą Dariuszem Struskim odwiedzili przedszkole nr 2 w Lewinie Brzeskim. 

Spotkanie to było okazją do pogratulowania oraz podziękowania dzieciom i nauczycielom za wspaniałe przygotowanie i prezentację artystycznej wizytówki Gminy Lewin Brzeski, przedstawionej na Turnieju Gmin w czasie Święta Powiatu Brzeskiego.

Wysoki poziom artystyczny występu zaprezentowanego przez dzieci przedszkolne w znacznym stopniu wpłynął na uatrakcyjnienie tej imprezy a także na osiągnięcie sukcesu naszej Gminy w kategorii ”Artystyczna wizytówka gminy”.

Dlatego też na rzecz przedszkola została przekazana wygrana przez Gminę Lewin Brzeski wieża stereofoniczna, która z pewnością posłuży dzieciom.

Burmistrz podkreślił, iż każda praca z dziećmi dostarcza wielu pozytywnych doznań, ale wymaga poświęcenia, czasu, energii i zaangażowania. Jednakże wspaniałe efekty tej pracy zaprezentowane przez przedszkolaków, które miał przyjemność oglądać, niewątpliwie są tego warte.

Życzył również dalszych sukcesów w pracy z naszymi najmłodszymi mieszkańcami i wielu pozytywnych emocji w tego rodzaju wydarzeniach na terenie Gminy.

Na zakończenie spotkania pełnego wrażeń wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek.

20150521_124328.jpeg

 

 

Zwycięski występ: