×
Wyszukaj w serwisie
×

Zakończenie roku szkolnego z „FunEnglish w bibliotece”

funenglish.jpegW dzień po święcie wszystkich mam, czyli 27 maja 2015 roku, dzieci uczestniczące w projekcie „FunEnglish w bibliotece” wzięły udział w spotkaniu, którego tematem była rodzina.

Spotkanie rozpoczęło się od miłej niespodzianki dla wszystkich uczestników, w szczególności dla tych, którym w tym roku szkolnym udało się ukończyć cały kurs. Ci ostatni otrzymali certyfikaty i materiały do dalszej nauki. Kolorowe zakładki do książek powędrowały do pozostałych uczestników jako zachęta do kontynuowania kursu w przyszłym roku szkolnym.

Po raz pierwszy w historii kursu FunEnglish dzieciom towarzyszył FunEnglish Monster – stworek, który z niecierpliwością czekał na pyszny poczęstunek w postaci słówek, które kursanci utrwalali sobie w trakcie zajęć. Musiał więc przeczekać wycieczkę rodzinnym autobusem, rozmowy o członkach naszych rodzin oraz gry promujące zdrową rywalizację w rodzinnym gronie. Wszyscy ze spotkania wyszli zadowoleni, w szczególności FunEnglish Monster, który w zabawie Feed the Monster, został nakarmiony dużą ilością angielskich słów związanych z rodziną.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się angielskiego.

"FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.

Program realizowany jest wspólnie przez FunEnglish.pl oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.