×
Wyszukaj w serwisie
×

III bieg uliczny "Lewin Biega"

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w III edycji biegów ulicznych pn. „Lewin Biega”, które odbędą się 25 października 2015r.

BIEG GŁÓWNY:

Zgłoszenia można dokonywać poprzez internetowy formularz zapisów:

http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/129/iii-otwarty-bieg-uliczny-lewin-biega.html

Zapisy, dokonywane za pomocą innych formularzy nie są zgłoszeniem do biegu.

Na prośbę biegaczy i biegaczek zwiększony został limit uczestników o 100 miejsc, przy zastrzeżeniu że tylko 200 pierwszych startujących zawodników otrzyma - okolicznościową koszulkę oraz pamiątkowy medal. W przypadku, gdy do biegu nie zgłosi się zapisana już w formularzu osoba (od numeru 1-200), uczestnik otrzyma pierwszy wolny pełny zestaw startowy.

Dopisywać się można do dnia 23 października 2015r.

Opłatę startową w wysokości 20 zł należy wpłacać na konto Gminy Lewin Brzeski                                nr: 05 8870 0005 1003 0100 1850 0203    

lub w kasie Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim,  ul. Rynek 1.

Informujemy, że wpłata na konto lub wpłata w kasie jest ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa. Uprzejmie prosimy osoby zapisane w formularzu o uregulowanie wpłat.

Zapisy na bieg główny (10,5 km) tylko dla osób pełnoletnich!

Uprzejmie informujemy, iż zmianie uległ zapis w regulaminie biegu odnośnie klasyfikacji drużynowej a także punkt 6 rozdziału X.

Mapa trasy biegów:

BIEGI TOWARZYSZĄCE:

Zapisy na bieg towarzyszący należy dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego w swojej szkole.

W przypadku klubów zgłaszających bądź osób indywidualnych karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem należy wysłać lub zgłosić osobiście do Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim, ul. Rynek 1, 49-340 Lewin Brzeski. Możliwe jest zgłoszenie się do biegów towarzyszących również w dniu zawodów.

Bezwzględnym warunkiem udziału w biegach towarzyszących jest przedłożenie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Plakat wydarzenia:JPEGLEWIN BIEGA plakat.jpeg (2,42MB)

Zapraszamy do Lewina!

 

 

 
  • III bieg uliczny Lewin Biega za nami!

    26 Października 2015

    W niedzielę  25.10.2015 r. w Lewinie Brzeskim odbyła się III edycja „Lewin Biega”. Corocznym celem imprezy jest popularyzacja biegania i biegów masowych, promowanie zdrowego stylu życia, a także integracja mieszkańców miasta oraz promocja miasta i regionu. Biegali wszyscy bez względu na wiek - dzieci, młodzież i dorośli.

    czytaj więcej