×
Wyszukaj w serwisie
×

„Labour Day” czyli pracowity początek roku szkolnego z „FunEnglish w bibliotece”

Nie we wszystkich krajach na świecie rok szkolny rozpoczyna się 1 września. Dzieci w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii wracają do szkolnych obowiązków w tzw. „Labour Day”, czyli w Święto Pracy, które jest obchodzone w pierwszy poniedziałek września.
Z tej okazji wrześniowe spotkanie w Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim rozpoczynające rok szkolny z projektem „FunEnglish w bibliotece” nawiązywało do wszystkiego, co kojarzy się z pracą. Większość zaproponowanych zabaw pozwoliło dzieciom powtórzyć lub poznać angielskie nazwy zawodów. W grze „Go and find…” dzieci poszukiwały przedstawiciela wywołanego zawodu. W dalszej części spotkania uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością angielskiego, ale również szybkością, zdolnościami aktorskimi oraz intuicją. Na zakończenie nie po raz pierwszy przybył na spotkanie wygłodniały „FunEnglish Monster”, którego dzieci nakarmiły zapamiętanymi słówkami. 
Uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie, serdecznie witamy nowych kursantów, a wszystkim dzieciom życzymy dobrej zabawy i owocnej pracy podczas nauki języka obcego przez cały rok szkolny.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się angielskiego. 
funenglish.jpeg"FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.
Program realizowany jest wspólnie przez FunEnglish.pl oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.