×
Wyszukaj w serwisie
×

Podziękowanie za publikację

W dniu 2 października 2015r. w Urzędzie Miejskim w Lewinie Miejskim miało miejsce miłe spotkanie. Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara  zaprosił Pana Dariusza Ziębę oraz Pana Krzysztofa Nazimka, aby w imieniu własnym, mieszkańców sołectwa Skorogoszcz oraz całej społeczności lokalnej podziękować za wydanie publikacji pn. „Skorogoszcz na pocztówce”.

DSC_0258.jpeg

Burmistrz podziękował Panu Dariuszowi za chęć podzielenia się swoją wiedzą, jak również za ciekawą prezentację zebranych informacji a Panu Krzysztofowi za udostępnienie zbioru widokówek, wykorzystanego w publikacji.

Widokówki i informacje dotyczące Skorogoszczy, zaprezentowane w tej książce umożliwiają poznanie historii tej miejscowości oraz są źródłem inspiracji do dalszego zagłębiania się w temacie.

Po raz pierwszy prezentacji publikacji dokonał Pan Dariusz Zięba w czasie Wojewódzkiej Inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa w Skorogoszczy. Publikacja „Skorogoszcz na pocztówce” spotkała się z żywym zainteresowaniem ze strony mieszkańców oraz tych osób, które korzeniami związane są z naszymi stronami.

W imieniu własnym oraz całej społeczności lokalnej życzymy obu Panom dalszych sukcesów zawodowych oraz inspiracji do dalszej pracy  i ciekawych publikacji.