×
Wyszukaj w serwisie
×

RODZINNA SOBOTA W STADNINIE KONI

26 września 2015 roku dzieci uczęszczające na zajęcia popołudniowe w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim pojechały ze swoimi rodzinami do stadniny koni w Grotowicach. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Działamy, Tworzymy i Odkrywamy Siebie. Świetlica sztuki i terapii dla dziecka i rodziny.”

Sobotni czas wolny spędziliśmy z bliskimi (rodzicami, rodzeństwem, dziadkami) na łonie przyrody. Każdy znalazł coś dla siebie.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogli wziąć udział w warsztatach graffiti, nauce tańca staropolskiego i egzotycznego oraz spacerować po sąsiadującym ze stadniną lesie. Dla dzieci dodatkową atrakcją były przejażdżki na koniach oraz podchody – stara gra terenowa, która zawsze budzi wiele emocji.

Na osoby zmęczone tygodniem pracy i nauki czekało słodkie „nicnierobienie” czyli biesiada przy ognisku z kiełbaskami, bigosem oraz pysznym ciastem domowej roboty. Mniam, mniam…Każda sobota powinna tak wyglądać.

Odurzeni świeżym powietrzem, wypoczęci i zadowoleni wróciliśmy do Lewina w godzinach popołudniowych. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nie trzeba jechać nie wiadomo gdzie, by miło spędzić czas.

 

Bronisława Nazarko