×
Wyszukaj w serwisie
×

XII sesja Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim

W dniu 27 października 2015r. odbyła się XII sesja Rady Miejskiej. Zebrali się na niej radni, burmistrz, pracownicy urzędu oraz zaproszeni goście. Sesję otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Włodek, po czym przedstawił proponowany porządek obrad przyjęty jednogłośnie przez radnych. 

Projekty uchwał, podejmowanych na XII sesji mogą Państwo znaleźć na stronie: Sesje i posiedzenia komisji Rady Miejskiej kadencja 2014-2018.

Podczas XII sesji Rady Miejskiej Burmistrz Artur  Kotara  wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Waldemarem Włodkiem podziękował również sołtysowi Strzelnik, który kończy obecną kadencję na rzecz samorządu gminy. Burmistrz wręczył panu Tadeuszowi Morozińskiemu , sołtysowi Strzelnik pamiątkowy dyplom i złożył życzenia wszelkiej pomyślności. 

Dzisiaj bycie sołtysem to nie tylko samo zarządzanie sprawami wsi. To również aktywne i skuteczne reprezentowanie sołectwa w gminie, dbałość o sprawy sołectwa i dopilnowywanie, aby wnioskowane na zebraniach wiejskich sprawy znalazły swoje odzwierciedlenie w projekcie budżetu gminy. 

DSC_0035.jpeg

Galeria zdjęć: