×
Wyszukaj w serwisie
×

WIGILIA W ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

23 grudnia 2015 roku w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim odbyła się, jak co roku – uroczysta Wigilia dla dzieci, pracowników oraz zaproszonych gości.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Lewina Brzeskiego – Pan Artur Kotara, Zastępca Burmistrza – Pan Dariusz Struski, Przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Waldemar Włodek, Skarbnik Gminy – Pani Urszula Smolińska oraz Ksiądz Wikary Tomasz Backer.

Na początku dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe i popołudniowe zaprezentowały krótki program słowno – muzyczny, złożony z wierszy i kolęd.

Później przyszedł czas na wspólną modlitwę. Ksiądz Tomasz przeczytał fragment z Pisma Świętego, poprowadził modlitwę oraz pobłogosławił opłatek, którym podzieliliśmy się ze sobą, życząc sobie zdrowia, radości oraz wszelkich sukcesów zarówno w szkole i pracy, jak i w życiu osobistym.

Po części oficjalnej zasiedliśmy do suto zastawionego stołu, na którym nie zabrakło oczywiście barszczu z uszkami, pierogów, krokietów, śledzi, sałatek i ciast.

Wigilijne spotkanie w Świetlicy wprowadziło nas w świąteczny nastrój, dzięki czemu wróciliśmy do swoich domów szczęśliwi i gotowi na przyjście Pana Jezusa. WESOŁYCH  ŚWIĄT!!!

Bronisława Nazarko