×
Wyszukaj w serwisie
×

Karnawałowy bal na Marsie

               Dnia 29 stycznia 2016 r. uczniowie klas I-III naszej szkoły wraz z wychowawcami mieli okazję odbyć niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, lot w kosmos na Marsa! To właśnie tematyka kosmiczna stała się motywem przewodnim tegorocznego balu karnawałowego. Sala gimnastyczna wyglądała niczym prawdziwa galaktyka pełna świecących gwiazd, planet, kolorowych rakiet kosmicznych i astronautów. Trudno było rozpoznać siebie nawzajem, a to wszystko przez efektowne, kolorowe i wprost z innej planety stroje karnawałowe, wzorowane głównie na postaciach z filmu „Gwiezdne wojny”.

Bal rozpoczął barwny korowód poszczególnych klas, prezentujących swoje stroje karnawałowe w takt muzyki do filmu „Star Wars”. Następnie kolorowe, migocące światła i współczesne przeboje dyskotekowe wprowadziły wszystkich  w nieziemski nastrój, wywołując u wszystkich uśmiech od ucha do ucha. Zabawę przeplatały konkurencje kosmiczne dla poszczególnych poziomów klas:

klasy 1 - „Kosmiczny kapelusz”

klasy 2 – „Marsjańska buzia”

klasy 3 – „Kosmiczne drzewo”

      Niestety, wszystko, co dobre szybko się kończy. Podobnie było z naszą zabawą karnawałową, która także dobiegła końca. Dzieci opuściły salę balową niezwykle podekscytowane i z uśmiechem na twarzy. Trzeba przyznać, że zabawa była odlotowa!

       Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują panu Andrzejowi Iżewskiemu za muzyczną oprawę balu karnawałowego.

                                                                                                                                                         Opracowały i przeprowadziły:

                                                                  Jolanta Dąbek, U. Silarska, U. Iżewska