×
Wyszukaj w serwisie
×

Przedświąteczna wizyta przedszkolaków

Tradycją stało się już, że do Urzędu Miejskiego z wizytą, życzeniami świątecznymi i pięknymi własnoręcznie wykonanymi upominkami przychodzą delegacje z przedszkoli.

Dzisiaj, tj. 21 marca do Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim wybrała się grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 w Lewinie Brzeskim wraz z nauczycielkami  a w dniu 23 marca do Urzędu przybyła delegacja dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Lewinie Brzeskim, aby złożyć życzenia wielkanocne przedstawicielom władz a także pracownikom urzędu.

Dzieci przejęte powierzoną im rolą złożenia w imieniu całego przedszkola życzeń świątecznych świetnie się z niej wywiązały, składając na ręce Burmistrza Artura  Kotary , zastępcy Burmistrza Dariusza Struskiego oraz Kierownika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Marka Nowaka życzenia radosnych i zdrowych Świąt. Przedszkolaki przekazały także życzenia przygotowane na okazjonalnej kartce wraz z własnoręcznie wykonanymi wiosennymi kwiatkami.

W trakcie spotkania Burmistrz rozmawiał z małymi gośćmi, jak również złożył życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim przedszkolakom, ich rodzinom oraz pracownikom przedszkola.

Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, zrewanżował się „Zajączkiem” w postaci słodyczy.