×
Wyszukaj w serwisie
×

Podziękowania za wieloletnią współpracę

W związku przejściem na emeryturę Pana Henryka Zamojskiego, piastującego funkcję Dyrektora w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara zaprosił do siebie Pana Henryka, aby podziękować za wieloletnią, owocną współpracę.

Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pan Henryk otrzymał podziękowania z rąk Burmistrza oraz Zastępcy Burmistrza Lewina Brzeskiego. W tak ważnym dniu, oprócz podziękowań za pracę nie zabrakło także życzeń, by nowy etap życia przeżywany był w dobrym zdrowiu, pogodzie ducha i wśród życzliwych ludzi.

Warto wspomnieć, iż Henryk Zamojski piastował funkcję dyrektora Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie od 1 kwietnia 1999 roku, czyli przez 17 lat. Instytucja, którą zarządza przeszła szereg pozytywnych zmian w przeciągu tego czasu. Ośrodek współpracuje z mieszkańcami wsi, producentami rolnymi i jednostkami obsługującymi rolnictwo.

Przejście na emeryturę to niewątpliwie ważny moment w życiu każdego z nas. Dla jednych oznacza to koniec drogi zawodowej i wycofanie się  z aktywności społecznej. Dla innych zaś to dopiero początek prawdziwej aktywności, szansa by lepiej i pełniej wykorzystać dany od losu czas.

Panu Henrykowi życzymy, aby to przejście na emeryturę było symbolicznym uwieńczeniem ale nie końcem znakomitej działalności na rzecz regionu i lokalnych społeczności.     

Emerytura p. Zamojski.jpeg