×
Wyszukaj w serwisie
×

Nowa firma w Lewinie Brzeskim otwarta

W dniu 22 kwietnia 2016r. Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara uczestniczył w uroczystym otwarciu nowej firmy w Lewinie Brzeskim.

Przy ulicy Sikorskiego w Lewinie Brzeski swój zakład otworzyła firma GABAG, specjalizująca się w produkcji nowoczesnych opakowań foliowych stosowanych do pakowania produktów spożywczych, karmy dla zwierząt, czy innych zastosowań przemysłowych. Firma jest zlokalizowana w pobliżu Podstrefy Lewin Brzeski Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Otwarcie GABAGu było dużym wydarzeniem z punktu widzenia właściciela firmy, ale również gospodarza gminy.

Podczas uroczystego otwarcia Burmistrz Artur  Kotara  złożył na ręce właściciela i prezesa Andrzeja Gabruka podziękowania za wkład w rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy.

Burmistrz podkreśla, że cieszy go fakt, że właśnie na terenie naszego miasta powstaje kolejna ciekawa inwestycja, a co za tym idzie zostaną utworzone nowe miejsca pracy. Jak wiadomo, rozwój przedsiębiorczości odgrywa istotną rolę w rozwoju gospodarki lokalnej.

Warto podkreślić, że miasto Lewin Brzeski jest doskonałym miejscem do realizacji inwestycji – atutem w tym przypadku są  dobrze przygotowane tereny pod budowę inwestycji, dogodne połączenia komunikacyjne a przede wszystkim uczestnictwo gminy w strefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które daje niewymierne korzyści dla chcących inwestować właśnie u nas.

Nowemu inwestorowi, w imieniu włodarzy gminy Lewin Brzeski oraz własnym składamy gratulacje i najlepsze życzenia wielu sukcesów na polu zawodowym.