×
Wyszukaj w serwisie
×

Podziękowania dla przedszkolaków

W dniu 10 maja Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara wraz z Zastępcą Dariuszem Struskim odwiedzili dzieci w Publicznym Przedszkolu nr 1 i nr 2 w Lewinie Brzeskim.

Okazją do wizyty było podziękowanie dzieciom i nauczycielom za wspaniałe przygotowanie i prezentację artystycznej wizytówki Gminy Lewin Brzeski oraz Hymnu Powiatu Brzeskiego. Występy te miały miejsce w czasie Turnieju Gmin w czasie tegorocznego Święta Powiatu Brzeskiego.

Prezentacje w wykonaniu przedszkolaków były wykonane na bardzo wysokim poziomie. Widzowie byli mile zaskoczeni występami. Widoczne było to, że zarówno dzieci jak i nauczyciele włożyli w występ mnóstwo pracy. Perfekcyjne wręcz przygotowanie (rekwizyty, kostiumy itp.) w połączeniu z zaangażowaniem najmłodszych dały oszałamiające efekty. Niesamowita praca przedszkolanek z dziećmi, zaangażowanie dzieci, ich spontaniczność i zabawa w przedstawieniu dały wyjątkowe efekty.

Konkurencja była duża, jednak lewińscy przedszkolacy podbili serca zarówno jurorów, jak i widowni.

Wysoki poziom artystyczny obu występów uatrakcyjnił turniej, tym samym znacznie przyczynił się do osiągnięcia sukcesu Gminy Lewin Brzeski.

Dlatego też na rzecz przedszkoli Burmistrz przekazał wygrane przez Gminę Lewin Brzeski sprzęty RTV  - wieżę stereofoniczną oraz telewizor. Sprzęty te z pewnością posłużą dzieciom.

kliknij aby powiększyć

Przedszkole nr 1.jpeg

 
kliknij aby powiększyć
 
 

Na zakończenie tego miłego i radosnego spotkania, przedszkolacy zostali obdarowani słodkościami.

Artystyczna wizytówka gminy:

Część 1

Część 2

Prezentacja Hymnu Powiatu Brzeskiego: