×
Wyszukaj w serwisie
×

Młodzi sportowcy wyróżnieni

W dniu 27 maja 2016r. odbyła się XX sesja Rady Miejskiej. Zebrali się na niej radni, burmistrz, pracownicy urzędu oraz zaproszeni goście. Sesję otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Włodek, po czym przedstawił proponowany porządek obrad przyjęty jednogłośnie przez radnych.

Projekty uchwał, podejmowanych na XX sesji mogą Państwo znaleźć na stronie: Zawiadomienia o sesji Rady Miejskiej kadencja 2014-2018.

            XX sesja rady miejskiej była również okazją do podziękowania tym, którzy zaangażowali się w organizację Turnieju Podnoszenia Ciężarów w Skorogoszczy a także byli aktywni i pomocni podczas jego trwania – Mateuszowi i Piotrowi Fiałka ze Skorogoszczy.

Pamiątkowy dyplom oraz kwiaty wyróżnionym wręczyli: Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara , przewodniczący Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim Waldemar Włodek oraz radny Władysław Górka, który jest również trenerem sekcji podnoszenia ciężarów w Skorogoszczy.

4.jpeg

Artur  Kotara złożył podziękowania dla obu panów na ręce przybyłego na sesję Piotra Fiałki - za zaangażowanie w organizację Turnieju Podnoszenia Ciężarów o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego i Prezesa Cementowni Górażdże oraz aktywne uczestnictwo w jury sędziowskim. Podziękował również za współpracę, życzliwość, aktywność i propagowanie działań, zmierzających do rozwijania talentów sportowych.

Turniej Podnoszenia Ciężarów od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem, daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu oraz brania udziału w zdrowej rywalizacji wielu młodym ludziom.

W imieniu własnym oraz całej społeczności lokalnej życzymy Panu Mateuszowi i Panu Piotrowi powodzenia w życiu zawodowym, osobistym oraz satysfakcji z własnego wkładu we wspólne dzieło.