×
Wyszukaj w serwisie
×

„TAJEMNICZE WAKACJE ZE ŚWIETLICĄ 2016”

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Organizujemy dwa tygodniowe turnusy: od 27 czerwca do 01 lipca 2016r. i od 04 do 08 lipca 2016r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z wakacji w Świetlicy skorzysta osiemdziesiąt osób (dzieci i młodzież). Jeżeli będzie taka potrzeba zorganizujemy trzeci turnus od 11 do 15 lipca 2016r. (Pan burmistrz Artur  Kotara  przekaże Świetlicy Terapeutycznej dodatkowe środki finansowe).

Tegoroczne zajęcia wakacyjne organizowane są pod hasłem „Tajemnicze wakacje ze świetlicą 2016”. Dla dzieci zorganizujemy dwie wycieczki edukacyjo-turystyczne. Na pierwszą wycieczkę pojedziemy do „Zaginionego miasta – ROSENAU” jest to Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki w Górach Opawskich. Na drugą wycieczkę udamy się do „Szkoły Magii i Czarodziejstwa” na Zamek Moszna.

To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie wakacji w świetlicy !!! Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Koszt ponoszony przez rodziców to 58 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

ZAPISY DZIECI: tel. 77 4 128 972 w godz. od 10.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku, do wyczerpania miejsc.

W załączeniu: plan na pierwszy i drugi turnus.

DOCwakacje 2016 plan I.doc
DOCwakacje 2016 plan II.doc

Serdecznie zapraszam.

Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy