×
Wyszukaj w serwisie
×

„PRZEDSZKOLAKI DLA MAM”

  Piknik był  wielkim przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Nasi milusińscy wystąpili  z bogatym programem artystycznym, którym to podziękowały swoim mamusiom za ich miłość, troskę i opiekę. Dzieci prezentowały się wspaniale. Najmłodsze przedszkolaki z grupy „Misie” pięknie zaśpiewały i zatańczyły taniec kaczuszek. Nie zabrakło też łąkowych postaci – żabek i boćków, w  które wcieliły się dzieci z grupy „Biedronek”.  Zatańczyły i zagrały dla mam wspaniały koncert. Natomiast przedszkolaki z grupy „Kotki”  zatańczyły układy do znanych  utworów z lat 50- tych: „Lollipop” i „Matylda”, a starszaki z grupy  „Motylki” wcieliły się w postać Michaela  Jacksona w utworze „Smooth Criminal” oraz „Hallelujah” Leonarda Cohena.  Prezentacje dzieci dostarczyły mamom i wszystkim obecnym wiele radości i wzruszeń. Po części artystycznej tradycyjnie był czas na wspólną rodzinną zabawę, konkursy i gry sprawnościowe, które jak co roku poprowadził pan Jarek. Piknik Rodzinny to wspaniały czas na spędzenie czasu z rodziną, na wspólne zabawy i chwile radości również przy dobrej kawie, ciastach, które upiekli rodzice oraz słonych przekąskach. Nie zabrakło też lizaków z niespodzianką  dla dzieci oraz słodkiej waty cukrowej, którą dzieci otrzymywały w prezencie.

Wszystkim dzieciom i rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom  Publicznego Przedszkola nr 2   w Lewinie Brzeskim, którzy wzięli udział w organizacji

Pikniku  Rodzinnego

serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz pomoc.

Natomiast sponsorom dziękujemy za wsparcie i udaną współpracę, bez waszego wsparcia nie byłaby możliwa realizacja naszych planów i przedsięwzięć.

CZŁOWIEK  JEST  WIELKI  NIE  PRZEZ  TO  CO  POSIADA,

LECZ PRZEZ TO KIM JEST;

NIE PRZEZ TO ,CO MA ,

LECZ  PRZEZ  TO ,

CZYM  DZIELI  SIĘ  Z  INNYMI”      

DZIĘKUJEMY