×
Wyszukaj w serwisie
×

DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

3 czerwca 2016 roku (piątek) w Świetlicy Terapeutycznej  w Lewinie Brzeskim odbył się Dzień Dziecka. Imprezę przygotowali i poprowadzili wolontariusze z lewińskiego gimnazjum pod czujnym okiem pani Agnieszki Adamskiej – nauczycielki fizyki i informatyki.

Na dzieci czekały nie tylko rozrywki, ale też… nauka. Tak, tak!!! Tradycyjnie już gimnazjaliści przyszli do nas z pokazami eksperymentów fizycznych. Okazuje się, że wiedzę można zdobywać również przez zabawę.

Poza ciekawostkami z zakresu fizyki, dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe, wzięły udział w zabawach i konkursach sportowo – ruchowych. Tego dnia każdy uczestnik został zwycięzcą!

Na koniec imprezy na wszystkich czekało, to co Tygrysy lubią najbardziej J czyli… LODY! Nikt nie mógł wyjść od nas ze smutną miną!

Za zorganizowanie ciekawych pokazów i zajęć serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Admaskiej oraz jej wspaniałym uczniom. Wolontariusze, bez których nie odbyłaby się ta impreza to: Sabina Mróz, Marta Guszpit, Klaudia Wojdyła, Oliwia Owczarek, Szymon Kulig, Arek Kleparski, Amelka Borejko, Iza Owczarek, Rafał Studziński, Filip Tyniec, Paulina Pastor, Karolina Mielczarek, Mateusz Domański, Julia Mazur, Ola Jach i Kasia Siomka.

Pragniemy również złożyć podziękowania za całoroczną współpracę -  Pani Dyrektor Zuzannie Gwarys oraz nauczycielom i uczniom Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim.

Bronisława Nazarko