×
Wyszukaj w serwisie
×

List gratulacyjny za działalność szkoły

Burmistrz Lewina Brzeskiego otrzymał list gratulacyjny od dr Jacka Strzemiecznego, prezesa Centrum Edukacji Obywatelskiej, za aktywność Gimnazjum im. Kawalerów Uśmiechu w Skorogoszczy w programach edukacyjnych CEO.

Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) jest największą pozarządową organizacją, zajmującą się edukacją w Polsce. Z placówkami oświatowymi współpracuje od ponad 20 lat.

„Pragnę wyrazić słowa uznania za energię, motywację do wprowadzania zmian, otwartość i nieustanne doskonalenie się wybranych szkół, które w ostatnim roku uczestniczyły w naszych przedsięwzięciach.” – napisał dr Strzemieczny.

 Gimnazjum w Skorogoszczy w minionym roku uczestniczyło w programie „Młodzi głosują” i „Młody Obywatel” uzyskała certyfikat „Szkoła demokracji”. Program „Młodzi głosują” miał na celu zachęcenie młodzieży do podejmowania działań na rzecz najbliższej okolicy we współpracy ze społecznością lokalną, a program „Szkoła demokracji” miał za zadanie wspierać rozwój samorządności uczniowskiej i szkolnej demokracji oraz miał pomagać włączać uczniów i uczennice w życie szkoły.

CEO.jpeg