×
Wyszukaj w serwisie
×

Wyjazd na basen dzieci z Chróściny

W piątek 24.06.2016r. Rada Sołecka Chróściny zorganizowała wyjazd na basen do Brzegu dla wszystkich chętnych dzieci z naszej miejscowości z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego. Spotkanie okazało się być świetną zabawą i okazją do integracji nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Nasi milusińscy pod czujnym okiem opiekunów spędzili w wodzie dwie godziny. W brzeskim Aquaparku czekała na nich zjeżdżalnia, jaccuzi i basen, a dla maluszków brodzik. Zabawa w wodzie była szalona więc humory dopisywały. W autobusie, w drodze powrotnej już planowały kolejną taka eskapadę.

Ale to nie był koniec atrakcji. Po powrocie do domu czekała na nich jeszcze mała niespodzianka. Sołtys Pan Roman Zazula przygotował ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Na skwerku przy przystanku PKS zebrały się dzieciaki wraz z rodzicami. Dwugodzinna zabawa w wodzie sprawiła, że wszystkie jedzonko znikało w oka mgnieniu. Okazało się, że ta forma spędzenia wolnego czasu przypadła do gustu również dorosłym mieszkańcom naszej wsi. Dzieci były zachwycone ogniskiem a dorośli mieli okazję poznać się bliżej i spędzić trochę czasu z sąsiadami.  Po około dwóch godzinach biesiady wszyscy wrócili do domu w świetnych humorach.

Na pewno to nie ostatnia taka wycieczka. Rada Sołecka i Sołtys Chróściny dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tym spotkaniu, a dzieciakom życzymy udanych wakacji.

Tekst: Renata Zazula