×
Wyszukaj w serwisie
×

Zakończenie roku szkolnego z „FunEnglish w bibliotece”

17 czerwca 2016 roku dzieci biorące udział w projekcie „FunEnglish w bibliotece” przybyły do bibliotecznego kącika zabaw w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim, aby wziąć udział w spotkaniu „Travel across literature” zamykającym rok szkolny z językiem angielskim w bibliotece.

Na dobry początek spotkania odśpiewaliśmy piosenkę „If you’re happy...”, której towarzyszyły oklaski, tupanie i głośne okrzyki „Hurray”. Pozostałe równie głośne zabawy pozwoliły dzieciom spojrzeć na znanych bohaterów baśni i bajek z perspektywy czytelnika anglojęzycznego. W tym celu posługiwaliśmy się angielskimi imionami postaci literackich. Tak więc sympatyczny miś ze Stumilowego Lasu nie był Kubusiem Puchatkiem, a nazywał się Winnie-the-Pooh, a dziewczynka wielkości kciuka nie była Calineczką, lecz nazywaliśmy ją Thumbelina. Postaci o nowo brzmiących nazwach było wiele, ale dzieci świetnie poradziły sobie z ich rozróżnianiem w takich zabawach jak „Who am I?” oraz „Literary Twister”.

Wszystkim uczestnikom kursu serdecznie dziękujemy za  całoroczny wysiłek i życzymy udanego wypoczynku podczas przerwy wakacyjnej.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się angielskiego.

"FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.