×
Wyszukaj w serwisie
×

Życzenia z okazji Święta Policji

kwiaty-zyczenia.gif

Z okazji przypadającego na niedzielę 24 lipca Święta Policji składam wszystkim Funkcjonariuszom  i Pracownikom Policji serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a przede wszystkim spokojniej i bezpiecznej służby.

Dziękuję za wysiłek i trud, podejmowany w Waszej codziennej pracy oraz pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i utrzymania ładu i porządku publicznego w naszej gminie.

Życzę samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i przychylności losu przy realizacji każdego przedsięwzięcia, a w życiu osobistym spokoju i wszelkiej pomyślności.Niech wykonywana praca będzie źródłem dumy, a prawość źródłem siły, która pozwala służyć ludziom.

Burmistrz

Artur  Kotara 


Oficjalne Obchody Święta Policji w Brzegu miały miejsce 15 lipca 2016r. w Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Uczestniczyli w niej przedstawiciele powiatowej policji, komisariatów policji z terenów gmin powiatu brzeskiego, przedstawiciele władz powiatowych i gminnych. Wśród zaproszonych gości był również Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara .

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego. Mszę św. odprawił kapelan Policji, ks. Bolesław Robaczek.

Głównym punktem Powiatowych Obchodów Święta Policji było uroczyste wręczenie awansów i wyróżnień.

Uroczystość była doskonałą okazją do wręczenia nagród i wyróżnień również dla naszych lokalnych służb mundurowych. Z tej okazji Burmistrz Artur  Kotara  uhonorował wyróżniających się w dwóch policjantów Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim: asp. sztab. Wojciecha Piskozuba oraz st. post. Jakuba Telego.

Mundurowi zostali nagrodzeni za zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków. Policjanci otrzymali z rąk Burmistrza upominki oraz listy gratulacyjne.

Odznaczonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

 

 

Więcej na temat obchodów: http://brzeg.policja.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=384:brzeskie-obchody-swieta-policji&catid=8&Itemid=101