×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 13 05

  Opłaty za gospodarowanie odpadami

  Burmistrz Lewina Brzeskiego zawiadamia o obowiązku ponoszenia przez właścicieli nieruchomości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za każdego mieszkańca lokalu.

 • 13 05

  Spotkanie z Gminnym Koordynatorem POP w Skorogoszczy

  Burmistrz Lewina Brzeskiego serdecznie zaprasza mieszkańców Skorogoszczy i Chróściny na spotkanie informacyjne z Gminnym Koordynatorem Programu Ochrony Powietrza, które odbędzie się w budynku świetlicy wiejskiej w Skorogoszczy 19 maja 2022 r., o godzinie 17.00.

 • 28 04

  Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

  Burmistrz Lewina Brzeskiego przypomina wszystkim właścicielom i zarządcom budynków/lokali mieszkalnych o ustawowym obowiązku złożenia Deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw (Formularz A lub Formularz B) do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków w terminie do 30 czerwca 2022r.

 • 19 05

  Pikniki Wojskowe

  W sobotę 21 maja o godz. 11.00 rozpoczną się pikniki wojskowe w 32 miejscowościach w całym kraju. Ich hasłem przewodnim jest " Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej".

 • 18 05

  11.edycja Tygodnia Świadomości Czerniaka

  Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka, który rozpoczął się 17 maja.

 • 18 05

  Konsultacje społeczne

  Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska realizuje ostatni etap konsultacji społecznych dotyczących Planu zrównoważonej mobilności miejskiej Aglomeracji Opolskiej wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

Komunikaty i ostrzeżenia