×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • 24 01

  Komunikat

  W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją wzrostu ilości zakażeń koronawirusem, Burmistrz Lewina Brzeskiego informuje, że w okresie od dnia 25 stycznia 2022r. do odwołania, wejście na teren obiektów Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim pozostaje ograniczone do sytuacji niecierpiących zwłoki lub niezbędnych wymagających osobistego stawiennictwa.

 • 21 01

  Dzień Babci, Dzień Dziadka

  Burmistrz Lewina Brzeskiego składa najlepsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Przede wszystkim dużo zdrowia, radości w sercach i na twarzach i energii do realizacji wszelkich zamierzeń i planów.

 • 20 01

  REJONY 3, 6, 4, 7 - opóźnienie w odbiorze odpadów komunalnych

  Informujemy, iż w REJONACH 3, 4, 6, 7 nastąpi opóźnienie w odbiorze odpadów komunalnych typu bio (pojemnik brązowy) i zmieszane (pojemnik czarny).

 • 20 01

  Jubileusz 25-lecia pracy zawodowej

  W dniu dzisiejszym 20 stycznia, w gabinecie Burmistrza Lewina Brzeskiego Pana Artura Kotary, została wręczona nagroda jubileuszowa z okazji 25-lecia pracy zawodowej Pani Renacie Pawlus, pełniącej funkcję Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Skorogoszczy.

 • 17 01

  Lodowisko nieczynne

  Informujemy, iż w dniu dzisiejszym, tj. 17 stycznia 2022r. lodowisko na Rynku w Lewinie Brzeskim będzie nieczynne. Powodem są niesprzyjające warunki atmosferyczne.

 • 14 01

  Otwarcie drogi gminnej w Sarnach Małych

  W piątkowe przedpołudnie w Sarnach Małych odbyło się otwarcie drogi gminnej wraz z drogami wewnętrznymi.

Komunikaty i ostrzeżenia