×
Wyszukaj w serwisie
×

Tereny inwestycyjne z ulgami podatkowymi

Więcej informacji ZOBACZ FILM

Aktualności

Zamów newsletter
 • spływ plakat.png
  14 06

  Gminny spływ kajakowy

  Gmina Lewin Brzeski realizuje projekt pn. "Ekokampania na rzecz ochrony środowiska w gminie Lewin Brzeski", w ramach którego organizowane są różne przedsięwzięcia, tym razem przyszedł czas na spływ kajakowy.

 • riposta-cieple-mieszkanie-220725.jpeg
  07 05

  "Ciepłe Mieszkanie" czas start

  Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara ogłasza nabór wniosków do programu priorytetowego "Ciepłe Mieszkanie" finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

 • 13.jpeg
  14 06

  Pożegnalne spotkania z przedszkolakami w Lewinie Brzeskim

  Wakacje to czas, na który wszyscy z utęsknieniem czekamy, ale jego nadejście wiąże się często z różnego rodzaju pożegnaniami.

 • zdjęcie świetlicowe.jpeg
  14 06

  Wolne miejsca w ramach Wakacji ze Świetlicą Terapeutyczną

  Dyrektor Świetlic Terapeutycznych informuje że są jeszcze wolne miejsca na wycieczki wakacyjne organizowane przez Oddziały Świetlicy Terapeutycznej w Łosiowie i Skorogoszczy.

 • CEEB_logo_new_50.jpeg
  14 06

  Aktualizowania wpisów w CEEB!

  Burmistrz Lewin Brzeskiego Artur Kotara przypomina o konieczności aktualizowania wpisów w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

 • A3 mjuzeum OD 9 GIEŁDA 13.00.jpeg
  13 06

  Polskie Radio Lampowe zaprasza do Przeczy

  Już w najbliższa niedzielę 16 czerwca w Przeczy odbędzie się spotkanie sympatyków dawnej techniki radiowej, na które zaprasza Stowarzyszenie Polskie Radio Lampowe.

Komunikaty i ostrzeżenia