×
Wyszukaj w serwisie
×

Sukcesy mieszkanki Lewina Brzeskiego

W dniach 15 – 16 października 2016r. Pani Małgorzata Kalińska (nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 2) weźmie udział w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Wiktoria 2016” w Warszawie. Organizatorem Konkursu „Wiktoria 2016” jest Fundacja Diamentowy Głos.

Cel konkursu to propagowanie dorobku twórczości Anny German. Jest to wyjątkowa edycja konkursu z okazji 80 rocznicy urodzin Anny German. W wyniku wstępnych przesłuchań do konkursu zostało zakwalifikowanych 21 osób z kilku krajów – Polski, Rosji, Ukrainy, Finlandii, Armenii, Uzbekistanu. Wszystkich uczestników będzie oceniało międzynarodowe Jury.

Pani Małgorzata Kalińska swoje umiejętności wokalne od 3 lat doskonali pod okiem instruktorów, akompaniatora Domu Kultury w Niemodlinie. Bierze również udział w różnych projektach muzycznych organizowanych przez Dom Kultury w Brzegu. Promuje swoje umiejętności biorąc udział w różnych koncertach organizowanych charytatywnie oraz w Ośrodkach Kultury województwa opolskiego, dolnośląskiego i nie tylko.

Trzymamy kciuki za Panią Małgosię i życzymy dalszych sukcesów!