×
Wyszukaj w serwisie
×

Wspólnie działamy w szlachetnym celu

W najbliższą sobotę 15 października w Łosiowie odbędzie się szczególne wydarzenie – Strażacki Festyn Charytatywny dla Mateusza Oborskiego, mieszkańca Łosiowa, który na początku lipca br. uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Aktualnie jest w śpiączce i przebywa w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym fundacji „Światło” w Toruniu. Na jego leczenie potrzebne są ogromne środki finansowe.

Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara  czynnie zaangażował się w pomoc na rzecz Mateusza. Aby wesprzeć tę szlachetną inicjatywę środków zorganizował akcję społecznościową wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim. Wspólnie udało się zebrać kwotę 365 zł, która została przekazana na ręce Pana Mirosława Pietrasa (jednego z organizatorów wydarzenia) i w całości trafi na leczenie Mateusza.

Dodatkowo Burmistrz wsparł akcje poprzez przekazanie przedmiotów na licytację.

Mamy nadzieję, że zorganizowane działanie charytatywne przyniesie zamierzony skutek i uda się uzbierać jak najwięcej środków na leczenie i powrót do zdrowia Mateusza. Ze swojej strony zapraszamy na sobotnie wydarzenie. Start o godzinie 12:00. W programie wiele atrakcji dla każdego.

Plakat wydarzenia: JPEGfestyn-charytatywny-dla-Mateusza.jpeg