×
Wyszukaj w serwisie
×

Święty Mikołaj dotarł do Łosiowa

Tak jak obiecaliśmy w zeszłym roku wszyscy byliśmy bardzo grzeczni, więc pewnie dlatego Święty Mikołaj dotarł do Nas nawet przed czasem.

W niedzielne, mroźne popołudnie 4.12.br. ubrany w czerwone szaty darczyńca dotarł do Łosiowa. Jego przybycia oczekiwało dziewięćdziesięcioro dzieci wraz z rodzicami. Sala w Domu Kultury rozbrzmiewała gwarem i śmiechem, błyskały lampki na choinkach i atmosfera była bardzo tajemnicza. Aby rozładować stres związany z oczekiwaniem na gościa, dzieci tańczyły w kole i śpiewały zimowe piosenki.

Przy dźwiękach dzwoneczków na salę wkroczył Mikołaj - było dużo radości i śmiechu choć niektóre maluchy odbierały prezenty  zza pleców rodziców, z przestrachem zerkając na gościa. Mikołaj odtańczył z dziećmi parę wesołych piosenek i zaproponował wspólne zdjęcie,  następnie zarzucił worek na plecy i pomaszerował spełniać swoje dalsze obowiązki. Myślę, że odwiedzi Nas za rok.

Dziękuję wszystkim, którzy pracowali przy organizacji tej imprezy oraz Klubowi Literackiemu „Brzeg” za przybycie i ciekawy występ.

Małgorzata Wieczorek-Smolińska