×
Wyszukaj w serwisie
×

Kiermasz w Przeczy

Przed Świętami Bożego Narodzenia coraz popularniejsze stają się kiermasze i jarmarki organizowane w wielu miejscach w całej Europie. Wprowadzają w klimat świąt, budują w nas radosny nastrój. 

I tak, 11 grudnia br., po raz pierwszy w Przeczy, odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Grupa zaangażowanych osób w świetlicy wiejskiej stworzyła klimatyczne miejsce, które zachęcało by właśnie tu spędzić miłe niedzielne popołudnie w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Dla gości otwarto tego dnia kawiarenkę z pysznymi wypiekami, kawą i herbatą. Na wielobarwnych stoiskach można było kupić atrakcyjne dekoracje na świąteczne stoły, ozdoby choinkowe, wianki, bombki, karty z życzeniami, pierniki i ciasteczka. Wszystko to własnoręcznie wykonane przez małych czytelników Biblioteki Publicznej w Przeczy oraz ich rodziców, którzy włożyli wiele serca w przygotowanie imprezy.

Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na organizację półkolonii dla dzieci z Przeczy w czasie wakacji w 2017 roku.

Organizatorzy serdecznie dziękują tym wszystkim, którzy, mimo niepogody, przybyli na kiermasz, oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy przedsięwzięciu.

 

 

Więcej zdjęć na stronie www.biblioteka-lewinbrzeski.pl