×
Wyszukaj w serwisie
×

Powietrze

 • Konferencja IWA Odours and Air Emissions

  24 Lipca 2017
  EE6CF4D6-EEF7-4321-9986-9F1BE7DDC826.png

  Konferencja IWA Odours and Air Emissions stwarza możliwość spotkania specjalistów związanych z problematyką odorową z całego świata w celu wymiany doświadczeń, pomysłów, zaprezentowania innowacji związanych z polityką zapobiegania uciążliwości zapachowej, strategicznych inicjatyw, technicznych i komercyjnych innowacji oraz ich wpływu na emisję odorów i odorantów i zarządzenia gospodarką odorową.

  czytaj więcej
 • Czyste powietrze

  01 Lutego 2017
  WFOŚiGW

  Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

  czytaj więcej
 • Nie pal śmieci w piecu

  12 Października 2016
  nie pal śmieci w piecu.jpeg

  Często w okresie grzewczym wiele osób pozbywa się śmieci paląc je w piecach domowych. Metoda ta jest pozornie oszczędna. Wbrew pozorom spalanie odpadów nie pozwoli zaoszczędzić na kosztach opału. Odpady mają małą wydajność energetyczną, a szkodliwe substancje chemiczne jakie wydzielają się podczas spalania powodują wiele poważnych i groźnych chorób.

  czytaj więcej
 • „Ograniczenie niskiej emisji w województwie opolskim dla osób fizycznych - nabór wniosków

  03 Października 2016
  wfoś.jpeg

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłasza NABÓR WNIOSKÓW w ramach programu "Ograniczenie niskiej emisji w województwie opolskim dla osób fizycznych przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”

  czytaj więcej