×
Wyszukaj w serwisie
×

„ENERGETYCZNE FERIE ZE ŚWIETLICĄ 2017”

Jak co roku Świetlica Terapeutyczna w Lewinie Brzeskim przygotowuje zajęcia feryjne dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Organizujemy dwa tygodniowe turnusy: od 13 do 17 lutego 2017r. i od 20 do 24 lutego 2017r. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym tygodniowym turnusie. Łącznie z ferii zimowych w Świetlicy skorzysta osiemdziesiąt osób (dzieci i młodzież).

Tegoroczne zajęcia feryjne organizowane są pod hasłem „Energetyczne ferie ze świetlicą 2017”. Dla dzieci zorganizujemy dwie wycieczki edukacyjo-rekreacyjne. Pierwszą wycieczkę spędzimy aktywnie na sportowo, ponieważ pojedziemy na pływalnię do Strzelina. Druga wycieczka będzie edukacyjna i twórcza udamy się do „Humanitarium – Ogrody Doświadczeń” we Wrocławiu na wystawę interaktywną „Odnawialne źródła energii” oraz na zajęcia warsztatowe „Kostki kąpielowe”. To tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w czasie ferii w świetlicy, będzie także m. in. zabawa karnawałowa, pokaz iluzji!!!  W załączeniu: plan na pierwszy i drugi turnus ferii.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Koszt ponoszony przez rodziców to 45 zł. Pozostałe wydatki są finansowane przez Gminę Lewin Brzeski.

ZAPISY DZIECI: od 9 stycznia 2017r., w godz. od 9.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku, do wyczerpania miejsc, osobiście lub telefonicznie tel. 77 4 128 972

Serdecznie zapraszam.

Renata Pietruńko, dyrektor świetlicy

DOCXferie I turnus.docx (22,45KB)
DOCXferie II turnus.docx (22,14KB)