×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Miłośników Turystyki "w Drodze"

W niedzielne popołudnie 15 stycznia 2017 roku odbyło się  spotkanie opłatkowe dla członków Stowarzyszenia Miłośników Turystyki w Drodze z Siedzibą w Skorgoszczy. W spotkaniu wziął również udział Burmistrz Lewina Brzeskiego -  Pan Artur  Kotara .

Jak co roku, dzięki uprzejmości Dyrekcji Gimnazjum w Skorogoszczy, zasiedliśmy przy wspólnym stole aby kolędować i wspominać wyjazdy i imprezy kulturalne organizowane przez Stowarzyszenie w  minionym roku. Spotkanie wzbogacone było ciepłą kawą, herbatą, a przede wszystkim pysznymi domowymi ciastami przygotowanymi przez nasze panie członkinie.

Po złożeniu życzeń i przełamaniu się opłatkiem, przy akompaniamencie akordeonu, rozpoczęliśmy wspólne śpiewanie kolęd.

Następnie Prezes Stowarzyszenia przedstawiła sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia w 2016r. wraz z rozliczeniem finansowym. Dodatkowo prezentowane były zdjęcia z organizowanych wycieczek rowerowych, pieszych wędrówek czy niezapomnianej jesiennej wyprawy w Bieszczady.  Bardzo miło uczestnicy wspominali również udział w projekcie realizowanym wraz z Powiatem Brzeskim. Dotyczył  on wyjazdów na basen, na którym odbywały się  zajęcia w wodzie wraz z nauką pływania.

 W dalszej części spotkania wspólnie planowaliśmy co w tym roku będziemy robić, gdzie pojedziemy na wycieczki oraz jak będziemy rozwiać się ruchowo aby utrzymać sprawność fizyczną w jak najlepszej formie.

Na zakończenie zaśpiewaliśmy „Kolędę dla nieobecnych” wspominając Tych członków Stowarzyszenia których już nie ma z nami…

Ilona Gwizdak