×
Wyszukaj w serwisie
×

Sprawozdanie z działalności burmistrza

W miniony piątek 20 stycznia 2017 roku Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara spotkał się z mieszkańcami gminy Lewin Brzeski na ogólnodostępnym spotkaniu, na którym przedstawił podsumowanie swojej rocznej działalności. Coroczne sprawozdania z działalności są realizacją przedwyborczego zobowiązania Burmistrza.

Burmistrzowi towarzyszyli: zastępca burmistrza  – Dariusz Struski i przewodniczący Rady Miejskiej – Waldemar Włodek, w imieniu Rady która jest organem stanowiącym w gminie.

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele sołectw, dyrektorzy instytucji oświatowych a także sami mieszkańcy, którzy po skończonym omówieniu działalności zadawali pytania Burmistrzowi w ważnych dla nich sprawach.

Burmistrz omówił istotne dziedziny, jakimi są oświata i wychowanie, budżet gminy, inwestycje zrealizowane w 2016 roku i planowane do zrealizowania w najbliższym czasie, przynależność gminy do stowarzyszeń, czy też istotne zmiany poczynione na rzecz mieszkańców.

Zakres sprawozdania znajdziecie Państwo w udostępnionym pliku:PDFSprawozdanie z działalności Burmistrza za rok 2016.pdf (6,90MB)