×
Wyszukaj w serwisie
×

Spotkanie choinkowe w gimnazjum

Okres bożonarodzeniowy w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim zakończyliśmy uroczyście spotkaniem choinkowym dla dzieci i ich rodzin, które odbyło się 30 stycznia 2017 roku o godzinie 17:00 w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Lewinie Brzeskim.

Dzieci, uczęszczające na zajęcia w Świetlicy, wystąpiły przed swoimi bliskimi z przedstawieniem świątecznym. Był to montaż słowno – muzyczny, który uświetnili dodatkowo trzej uzdolnieni gimnazjaliści. Martyna Sierakowska (skrzypce), Kacper Garncarz (skrzypce) i Tomek Mikrut (gitara) zagrali nam kilka wspaniałych, nie tylko świątecznych melodii. Słuchanie ich to prawdziwa uczta dla uszu.

Po części artystycznej był czas na kawę, herbatę i przepyszne ciasta upieczone przez mamy i babcie naszych dzieci, a także na wspólne rozmowy.

Poniedziałkowe popołudnie minęło nam w miłej atmosferze, która sprzyja integracji.

Serdecznie dziękujemy:         

-dzieciom za wspaniały występ;

-rodzicom za tak liczne przybycie, za współpracę oraz za ich cudowne dzieci – że są, że przychodzą do nas, bo bez nich nie byłoby przecież Świetlicy;

-mamom i babciom, które rozpieściły nasze podniebienia ciastami;

-Dyrektorowi Gimnazjum w Lewinie Brzeskim Pani Zuzannie Gwarys za umożliwienie nam organizacji imprezy i udostępnienie potrzebnych pomieszczeń (niezmiennie zawsze możemy na Panią Dyrektor liczyć!);

-nauczycielom i personelowi Gimnazjum oraz wolontariuszom za wszelką pomoc (jesteście niezastąpieni);

-Martynie, Kacprowi i Tomkowi za niezapomniany występ.

Bronisława Nazarko