×
Wyszukaj w serwisie
×

Przedszkolaki bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas. W dniu 03.02.2017 w Przedszkolu Publicznym w Przeczy odbył się bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, Spider-Mana, astronautę. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieki Paniom sala zmieniła się w czarodziejskie miejsce pełne kolorowych balonów i zaczarowanych lampionów o różnych kształtach.

7E9A9858jjj.jpeg

Zaproszeni animatorzy zadbali o liczne gry, zabawy i skoczna muzykę. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz baniek mydlanych, tak olbrzymich, że nietrudno było się w nich schować.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze a wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok... Już nie możemy sie doczekać.

W naszym przedszkolu ma miejsce wiele ważnych wydarzeń. Odbyło sie spotkanie
z Mikołajem, dzieci przedstawiły Jasełka a wiele ważnych imprez jeszcze przed nami. Jesteśmy też obecni na facebooku, gdzie prezentujemy codzienne zajęcia dzieci.

Zatem do usłyszenia.

Dyrektor Przedszkola

Danuta Szczerbik