×
Wyszukaj w serwisie
×

Szkolne SKSy otrzymały nowe stroje sportowe

W dniu 21 i 22 marca burmistrz Artur  Kotara spotkał się z przedstawicielami Szkolnych Klubów Sportowych ze szkół podstawowych z Lewina Brzeskiego, Skorogoszczy i Łosiowa, aby na ich ręce przekazać nowe komplety strojów sportowych.

Przedstawiciele SKS z Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim wystąpili do burmistrza z prośba o sfinansowanie zakupu nowych strojów sportowych.

Uczestniczymy w wielu zawodach sportowych, a nasze stare stroje są bardzo zniszczone i mało reprezentacyjne – pisali młodzi zawodnicy z Lewina Brzeskiego.

Burmistrz wyszedł z inicjatywą, aby takie nowe komplety strojów przekazać dla wszystkich szkół podstawowych z gminy Lewin Brzeski.

„Takie stroje z pewnością zostaną wykorzystane z pożytkiem w każdej ze szkół. Nasze SKSy reprezentują gminę Lewin Brzeski nie tylko lokalnie, ale również na wydarzeniach sportowych w powiecie, czy w zawodach na szczeblu wojewódzkim. Należy więc docenić ich wkład i zaangażowanie w kształtowanie pozytywnego wizerunku naszej gminy. Mam nadzieje, że dla młodych sportowców będzie to dodatkowa motywacja do treningów oraz udziału w zawodach sportowych"– mówi Artur  Kotara .

 

20170322_091844.jpeg

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim


WP_20170322_09_36_06_Pro.jpeg

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łosiowie


DSC00285.jpeg

Publiczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy