×
Wyszukaj w serwisie
×

„Wyprzedź Raka. Badaj się”

Brzeskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia realizuje Program „Wyprzedź Raka. Badaj się”, dofinansowany przez samorząd Powiatu Brzeskiego w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego.

Program będzie trwać w okresie maj – czerwiec 2017.

ZAPRASZAMY Panie w wieku  45 – 49 lat na bezpłatne badania mammograficzne.

Badania wykonuje Pracownia mammograficzna NZOZ SURGI MED. w Brzegu, ul. Trzech Kotwic 11B

Dodatkowe informacje i rejestracja :tel. 77 411 16 02, tel. 694 935 227

Do rejestracji przygotuj : imię i nazwisko oraz nr PESEL

DROGA KOBIETO PAMIĘTAJ !!

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet stanowi około 23% wszystkich zachorowań. Najczęściej chorują kobiety po 45. r.ż., ryzyko zachorowania wzrasta po 50. r.ż. W Polsce zachorowalność na nowotwory piersi w ciągu ostatnich dwóch dekad wzrosła ponad dwukrotnie.

W Polsce na raka piersi zapada rocznie około 16 tys. kobiet, z czego umiera ponad 5 tys. Nowotwory piersi powodują zagrożenie życia, negatywnie wpływają na stan psychiki kobiet oraz ich życie rodzinne i zawodowe. Mammografia jest  skuteczną metodę diagnostyczną, umożliwia wykrycie nowotworu w jego jak najwcześniejszym stadium rozwoju. Badań nie należy się obawiać, badanie jest bezpieczne, nie jest kłopotliwe i trwa tylko kilka minut. Program nasz, dofinansowany przez samorząd Powiatu Brzeskiego, ma na celu zwiększenie dostępności do bezpłatnych badań mammograficznych dla młodszych kobiet. W Programie nie mogą brać udziału kobiety, u których wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe w piersi o charakterze złośliwym.Pamiętaj, że od każdego z nas zależy nasze zdrowie i życie.

„ Zrób coś dla siebie, pamiętaj, że wstyd to promotor raka”

„ WYPRZEDŹ RAKA. BADAJ SIĘ ”

Droga Kobiet. Nie zwlekaj, zarejestruj się, mamy tylko 100 miejsc !!!

Dodatkowe informacje i rejestracja :

tel. 77 411 16 02

tel. 694 935 227

Do rejestracji przygotuj : imię i nazwisko, nr PESEL oraz skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza ginekologa. Program dofinansowany  przez  Powiat Brzeski w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego