×
Wyszukaj w serwisie
×

Przedszkolaki na podium!

 

W dniu 23 maja Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur  Kotara  wraz z Zastępcą Dariuszem Struskim odwiedzili Przedszkole nr 2 w Lewinie Brzeskim. Spotkanie to było okazją do pogratulowania oraz podziękowania dzieciom i nauczycielom za wspaniałą prezentację i promocję Gminy Lewin Brzeski na Turnieju Gmin w czasie Święta Powiatu Brzeskiego, który odbywał się w dniu 13 maja 2017r. w Łosiowie.

Spektakl w wykonaniu Przedszkolaków i Nauczycielek z Przedszkola nr 2 w Lewinie Brzeskim stał na bardzo wysokim poziomie. Widzowie byli zachwyceni występami – widać, że zarówno dzieci jak i nauczyciele włożyli w ten występ wiele pracy. Wspólny taniec, śpiewanie oraz interesujące przedstawienie sceniczne złożyły się na wspaniały występ, nagrodzony gromkimi brawami. Perfekcyjne wręcz przygotowanie (scenografia i kostiumy) w połączeniu z zaangażowaniem zarówno najmłodszych, jak i kadry pedagogicznej przedszkola dało oszałamiające efekty, które wpłynęły na osiągnięcie sukcesu naszej Gminy w kategorii ”Artystyczna wizytówka gminy”.

 

Występ artystyczny:

Taka gmina

Występ naszego przedszkola na Święcie Powiatu Brzeskiego ... Łosiów 13 maja 2017r - I miejsce w kategorii artystyczna wizytówka gminy. Podkład doutworu "Taka gmina" wykonał Szymon Dobrzański https://www.facebook.com/szymon.dobrzanski.pianist .Serdecznie dziękujemy

Opublikowany przez Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski na 15 maja 2017

Dlatego też na rzecz przedszkola został przekazany wygrany przez Gminę Lewin Brzeski telewizor, który z pewnością posłuży dzieciom.

Burmistrz podziękował wszystkim nauczycielom za ogromny wkład pracy przy przygotowaniu przedstawienia.

Na zakończenie spotkania pełnego wrażeń wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek.